Неділя, 21.10.2018, 19:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Шировецький НВК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 64
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

олімпіади

 

Статистичний моніторинг участі в II - ому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін /2012-2016 рр./

 

Базові дисципліни

2012-2013

2013-2014

2014-2015

2015-2016

Кількість переможців

 

 

 

Прізвище переможця, наставника

Кількість переможців

 

Прізвище переможця, наставника

Кількість переможців

 

Прізвище переможця, наставника

 

Кількість переможців

 

Прізвище переможця, наставника

 

 

Кількість переможців

 

1

Українська мова та література

2

Василів Соломія – 8 клас

Іващук Аліна – 6 клас

Колодрібська Г.Г.-наставник

1

Словак Ростислав - 10 клас Колодрібська І.П.-наставник

 

Іващук Аліна – 8 клас

Колодрібська Г.Г.-наставник

1

 

 

2

Історія

2

Старчук Олеся – 11 клас

Боднарюк Олег – 8 клас

Чопчик В.М. – наставник

2

Чопчик Христина – 8 клас

Василів Соломія – 9 клас

Чопчик В.М. – наставник

2

Чопчик Христина – 9 клас

Чопчик І.М. – наставник

1

Чопчик Христина –10клас

Іващук Аліна – 9клас

Чопчик І.М. – наставник

Чопчик Дмитро –8клас

Чопчик В.М. – наставник

 

3

3

Математика

 

 

 

2

       Іващук Аліна – 7 клас Доманчук М.В.–наставник

Капустяк Іра – 8клас

Чубей Л.Д. – наставник

1

Капустяк Іра – 9 клас

Чубей Л.Д. – наставник

1

 

 

4

Хімія

1

Тодеренчук Каріна – 8 клас

Бурлака М.О.– наставник

1

Капустяк Іра – 8клас Бурлака М.О.– наставник

1

Капустяк Іра – 9 клас Бурлака М.О.– наставник

1

 

 

5

Фізика

2

Лисак Денис – 8 клас

Дубковецька Діана –10 клас

Доманчук С.В.–наставник

1

Дубковецька Діана –11клас

Доманчук С.В.–наставник

1

Лисак Денис – 10 клас

Доманчук С.В.–наставник

1

Капустяк Іра – 10клас

Доманчук С.В.–наставник

1

6

Біологія

1

Денжанська Віта – 11 клас

Манюк М.Д. - наставник

 

 

 

 

 

 

 

7

Географія

1

Василів Соломія – 8 клас

Шевчук З.Д. – наставник

 

 

4

Словак Ростислав - 11 клас

 Лазарюк Яна – 10 клас Чопчик Христина – 9 клас Іващук Аліна – 8 клас Шевчук З.Д. – наставник

4

Чопчик Христина –10клас

Іващук Аліна – 9клас

Шевчук З.Д. – наставник

2

8

Економіка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Світова література

 

 

 

1

Капустяк Іра – 8клас Капустяк  Д.Б.– наставник

 

 

 

 

 

10

Англійська мова

 

 

 

 

 

 

 

Іващук Аліна – 9 клас

Борщівська Л.Г. - наставник

 

1

11

Екологія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Правознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

ІКТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Трудове навчання

 

 

 

1

Дяконов Станіслав – 8 клас Колодрібська І.О.-наставник

 

Дяконов Станіслав – 9 клас Колодрібська І.О.-наставник

1

Мединський Андрій – 8клас

Колодрібська І.О.-наставник

1

 

15

Астрономія

1

Денжанська Віта – 11 клас

Доманчук С.В.-наставник

1

Ткач Оксана -11клас Доманчук С.В.-наставник

 

 

 

Лазарюк Яна – 11 клас Доманчук С.В.-наставник

1

 

Всього:

10

 

 

10

 

9

 

10

 

9

 


 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Шировецька ЗОШ І-ІІІ ст. © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz