Неділя, 16.12.2018, 07:35

Шировецький НВК

Новини школи

10 грудня 2018 року в Шировецькому НВК розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення школярів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.
План тижня права побудований таким чином, щоб охопити учасників освітнього процесу різного віку - від учнів початкової школи до учнів 11 класу. Під час Всеукраїнського тижня права проведено тематичну лінійку "Права та обов'язки школярів", учні 5-11 класів підготували тематичні газети, у шкільній бібліотеці організована виставка правової літератури. З учнями 10 класу проведено засідання круглого столу. Учні 2 класу разом з класоводом Шовган Лідією Григорівною оформили газету "Права в картинках".
«Ми прагнемо через подібні заходи виховувати у дітей повагу до честі та гідності іншої людини, відповідальність за свої вчинки тощо», - зазначив Валерій Зборовець.
Всеукраїнський тиждень права триватиме до 14 грудня 2018 року.

З 9 по 15 листопада 2018 року був організований і проведений вчителями – словесниками «Тиждень української мови та словесності». З метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; підвищувати рівень декламаторських здібностей, сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Під час проведення «Тижня української мови та писемності» в НВК були організовані і проведені за­ходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу.

Тиждень розпочали мовним флешмобом та  загальношкільною лінійкою «О мова моя, душа голосна України!». Учні 8 -11 класів читали поезії про українську мову, писали Всеукраїнський диктант національної єдності.

У фойє було організовано виставку естетично оформлених учнями висловів про мову «Чарівний розмай», представлено учнівські кросворди «Кольорова пісня слова», розгорнуто буккросинг «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», присвячений життю і творчості Тараса  Шевченка. У школі провели відкриту виховну годину «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова», в ході якої учні декламували поезії про українську мову, розіграли інсценізацію «Рідна мова», уклали збірку народних прислів’їв про слово та мову, створили тематичний відеоролик та символічний віночок із слів – прикметників для рідної мови. Відкритий урок з української літератури в 10 класі провели на тему: «Світ Гуцульщини в повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». . Нестандартними елементами уроку було написання твору за метафорою на тему: «Кохання» та вправа «Театр одного героя».

Відкритий урок з української мови в 8 класі на тему: «Речення зі звертаннями та вставними словами». Впродовж уроку учні демонстрували глибокі знання з вивченої теми, провели лінгвістичне дослідження вивченого матеріалу, творче моделювання речень та показали відмінні знання під час експрес – опитування.    У шкільній бібліотеці організували виставку довідкової літератури та книг «Там, де живе українська мова». Учні 6-11 класів взяли участь у інтернет-конкурсі до Дня української писемності та мови «Слово до слова». Диплом І ступеня отримали: Манюк Ілля, Воскобойник Віталія, Савчук Яна, Синогач Крістіна. Диплом ІІ ступеня: Тодосійчук Юлія, Бодайку Анастасія, Чопчик Дмитро, Чаущак Денис, Іпатова Вероніка, Осадчук Даниїл. Диплом ІІІ ступеня: Побережник Анастасія, Худа Альона, Гаманжій Адріана,Мойсюк Анастасія, Долгий Богдан, Одовичен Андріана, Худиковська Іванка.

23 жовтня у школі було проведено виховний захід : "Життєвий шлях А. Шептицького"

16 жовтня у Шировецькому НВК відбулася зустріч з воїнами АТО нашого села, з нагоди Дня Захисника України.

28 квітня день ЦЗ

24 березня відбулась шкільна атестаця

21 листопада 2013 року на базі Шировецького НВК було проведено засідання методичного об'єднання вчителів біології.

«  Грудень 2018  »

Шировецька ЗОШ І-ІІІ ст. © 2018